سه شنبه 1401/02/06 - 08:30
حامد داودی
استان سمنان
سمنان؛

هم افزایی بسیج سازندگی و استانداری در جهت رونق اشتغال و توانمند سازی بانوان

جلسه هم افزایی بسیج سازندگی و استانداری در جهت رونق اشتغال و توانمند سازی بانوان استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ جلسه هم اندیشی ایجاد اشتغال و توانمند سازی بانوان با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی استان و سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان برگزار شد.

مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان در این جلسه با بیان اینکه یکی از فعالیت‌هایی که در بسیج سازندگی در حال پیگیری است، اشتغالزایی و توانمندسازی گفت: اولویت این سازمان در زمینه اشتغالزایی تنها با پرداخت تسهیلات نبوده بلکه علاوه بر آن، در فرآیند توانمند سازی و آموزش نیز تلاش خواهیم کرد.

وی اعلام آمادگی از ایجاد کارگاه های خرد و هانگی جهت اشتغال زایی برای بانوان افزود: بسیج سازندگی با تمام توان از ایجاد و توسعه کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه‌های مختلف حمایت می‌کند.

مهدی کاشفی با اشاره به تشکیل بیش از 550 صندوق قرض الحسنه اشتغال زا در نقاط مختلف استان توسط بسیج سازندگی اظهار داشت: تلاش این سازمان پس از تشکیل صندوق قرض الحسنه ایجاد تعاونی ها بوده که تاثیر بسزایی در ایجاد اشتغال خواهد داشت.

خانم همتی سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان در این جلسه با تقدیر از تلاش های بسیج سازندگی استان و لزوم هم افزایی برای محرومیت زدایی از حوزه زنان گفت: ایجاد اشتغال های خرد برای بانوان تاثیر بسزایی در رونق خانواده ها و بهبود سبک زندگی خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.