شنبه 1400/08/29 - 17:20
حامد داودی
semnan-admin
سمنان

بیش از ۱۱۰۰ گروه جهادی در استان سمنان ساماندهی شده است

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از ساماندهی بیش از یک هزار و ۱۰۰ گروه جهادی در استان سمنان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛  سردار حمید دامغانی در مراسم آغاز رزمایش اقتدار جهادگران بسیج در سمنان با اشاره به فعالیت بسیجیان در این گروه‌های جهادی اظهار داشت: بیش از 8 هزار 500 جهادگر بسیجی نیز در این زمینه مشغول ارائه خدمت هستند.

وی با اشاره به حضور بسیجیان در عرصه‌های مختلف گفت: بسیجیان هر جا که نیاز باشد وارد صحنه می‌شوند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه از زمان شیوع بیماری کرونا رزمایش مواسات و کمک‌های مؤمنانه در سطح استان در چندین دوره برگزار شد افزود: در مدت 2 سال گذشته بیش از 360 میلیون تومان در قالب خدمات مختلف خدمت‌رسانی انجام شده است.

سردار دامغانی همچنین با اشاره به حضور بسیجیان در قالب طرح شهید سلیمانی گفت: بسیجیان در مدت شیوع بیماری کرونا در عرصه‌های مختلف حضور داشته و به کمک کادر بهداشت و درمان آمدند که یکی از این اقدامات حضور بسیجیان در طرح شهید سلیمانی و کمک به شناسایی بیماران و خدمت‌رسانی به آنان بود.

وی ضمن گرامیداشت هفته بسیج به بسیجیان گفت: در گرامیداشت چهل و دومین سالگرد بسیج در سطح استان 410 عنوان برنامه و در قالب بیش از هفت هزار فعالیت ارائه می‌شود.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.