شنبه 1400/08/29 - 16:56
حامد داودی
semnan-admin
سمنان

آغاز رزمایش بزرگ اقتدار جهادگران بسیج در سمنان

همزمان با هفته بسیج ، رزمایش بزرگ اقتدار جهادگران بسیج با حضور بیش از یک هزار نفر در سمنان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛  رزمایش بزرگ جهادگران با عنوان "اقتدار جهادگران بسیج" با هدف ایجاد شور و نشاط انقلابی در استان سمنان به همت گروه‌های جهادی و با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور آغاز شد.

سردار غلامرضا سلیمانی در آیین آغاز رزمایش بزرگ اقتدار جهادگران بسیج استان سمنان که در میدان صبحگاه ستاد سپاه قائم(عج) استان سمنان برگزار شد، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب بسیج را لشکر مخلص خدا و تشکیلات ملت ایران در انقلاب اسلامی عنوان کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه به‌فرموده رهبر معظم انقلاب کسب موفقیت در گام دوم انقلاب مبتنی بر تکیه بر تجربیات 40 سال نخست انقلاب است گفت: روحیه جهادی، محور دادن جوانان در حرکت و امید به پیروزی مؤلفه‌هایی است که باید در گام دوم انقلاب مدنظر قرار گیرند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به حضور 57 هزار نیروی جهادگر بسیجی و اجرای پنج هزار و 200 گروه جهادی در راستای خدمت‌رسانی به مردم و رفع محرومیت‌ها گفت: بسیج یکی از مردمی‌ترین و مکتبی‌ترین تشکیلات انقلاب است که امروز وارد دوران جدیدی شده است.

سردار سلیمانی اردوهای جهادی بسیج را تجلی‌گر تفکر بسیجی و روحیه جهادی در میدان حل مسئله دانست و گفت: این‌ها درس‌هایی است که ما از دوران دفاع مقدس گرفته‌ایم.

وی عنوان کرد: بسیج می‌تواند با مشارکت و همکاری دیگر دستگاه‌های مسئول بسترهای لازم برای حضور مردم در میدان محرومیت‌زدایی را آماده کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه مردم در عرصه نقش‌آفرینی برای حل مسائل و مشکلات مختلف سهیم شوند تأکید کرد: برای حل مسائل و مشکلات در حوزه‌های مختلف باید از منطق دوران دفاع مقدس استفاده شود.

سردار سلیمانی مردم‌محوری را از رویکردهای مهم سازمان بسیج مستضعفین برای حل مشکلات عنوان کرد و گفت: مردم‌پایه کردن حل مسائل یکی از موضوعات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تأکید بر تقویت تفکر بسیجی بین آحاد مردم تصریح کرد: مسائل و مشکلات با روحیه و تفکر بسیجی، اخلاص، ایمان و بصیرت با استفاده از ظرفیت مردم قابل حل است

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.