سه شنبه 1400/08/25 - 08:07
حامد داودی
semnan-admin
سمنان

رزمایش بزرگ اقتدار جهادگران بسیج در سمنان برگزار می شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان گفت: رزمایش بزرگ جهادگران بسیج در استان سمنان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با بیان اینکه همزمان با هفته بسیج رزمایش بزرگ اقتدار جهادگران بسیج در سمنان برگزار می شود گفت: این رزمایش روز شنبه 29 آبان ماه در سمنان به صورت متمرکز و با حضور بیش از یک هزار نفر از جهادگران استان برگزار می شود.

وی افزود: رزمایش بزرگ جهادگران با عنوان "اقتدار جهادگران بسیج" با هدف ایجاد شور و نشاط انقلابی در سطح استان سمنان به همت گروه های جهادی در عرصه های مختلف و مشارکت اقشار مختلف بسیج استان سمنان برگزار می شود.

مهدی کاشفی با بیان اینکه در این رزمایش عملیات مختلفی در یک روز توسط جهادگران انجام خواهد شد اظهار داشت: واکسیناسیون سیار، ویزیت دندان پزشکی، برگزاری میز خدمت، توزیع جهیزیه، توزیع بسته های معیشتی و نوشت افزار، بازسازی منازل نیازمندان، انجام مشاوره های حقوقی و افتتاح صندوق های قرض الحسنه اشتغال زا تنها بخش هایی از رزمایش بزرگ اقتدار جهادگران بسیج استان است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان تصریح کرد: گردهمایی جهادگران استان در سپاه استان و با سخنرانی سردار سرتیپ سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور آغاز و پس از آن عملیات های مختلف محرومیت زدایی در مناطق جنوبی شهر سمنان و روستای  خیرآباد برگزار خواهد شد.

وی افزود: امیدآفرینی و ایجاد شور و نشاط انقلابی یکی از برنامه های مهم بسیج و سپاه در طول این سال‌ها بوده که بسیج سازندگی با تکیه بر ظرفیت های خود در این راستا نقش آفرینی می کند.

مهدی کاشفی با بیان اینکه یکی از مهمترین اهداف برگزاری این رزمایش ایجاد امید و تقویت ارتباط و اعتماد مردم به نظام اسلامی است افزود: اقدامات گسترده ای که در حوزه گروه های جهادی، ایجاد اشتغال، اجرای پروژه های محرومیت زدایی، نهضت کمک مومنانه و سایر خدمات جهادگران بسیجی انجام شده موجب شده تا جهادگران بسیجی یک جایگاه ارزشمند در بین مردم کسب کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اظهار داشت: امیدآفرینی و گام برداشتن در مسیر تمدن اسلامی موجب رشد روز افزون انقلاب اسلامی در همه ابعاد خواهد شد و امروز گروه های جهادی با تمام توان پای کار حرکت در این مسیر هستند.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.