یکشنبه 1400/08/09 - 07:35
حامد داودی
semnan-admin
سمنان

تحقق جهش تولید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی/ 476 بازدید از واحدهای تولیدی در جهت رفع موانع و مشکلات

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان گفت: به منظور حل مشکلات واحدهای تولیدی در یک سال گذشته 476 بازدید از کارخانجات و واحدهای تولیدی در استان انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ مهدی کاشفی جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان گفت: اقتصاد مقاومتی الگوی اقتصادی فعال، مترقی، متعالی و جهادی با هدف برخورد موثر با موانع و فشارهای اقتصادی داخلی و خارجی  بوده و در صورت حمایت سبب جهش تولید خواهد شد.

مهدی کاشفی با بیان اینکه جهش تولید باید به عنوان یک راهبرد اساسی در نظر گرفته شود اظهار داشت: رفع مشکل واحدهای تولیدی سبب افزایش اشتغال و کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی خواهد شد.

 وی با بیان اینکه جنس سپاه از مردم است و همراه بودن با مردم را برای خود افتخار می دانیم افزود:  یکی از کارکردهای قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه رفع مشکلات اقتصادی و رونق تولید حداکثری در کشور بوده و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان افزود: در طی یک سال گذشته بیش از 476 بازدید توسط اعضای این قرارگاه از کارخانجات و کارگاه های تولیدی با هدف رفع موانع و مشکلات موجود در تولید در سطح استان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان از همه توان و ظرفیت برای رونق واحدهای تولیدی و رفع موانع و مشکلات آنها استفاده خواهد کرد افزود: در سایه عمل به اقتصاد مقاومتی و فراهم کردن الزامات پیشرفت صنعت بومی می توان به ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید دست یافت.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.