سه شنبه 1400/07/27 - 07:26
حامد داودی
semnan-admin
سمنان

بسیج سازندگی در میدان عمل به شعار اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان گفت: بسیج سازندگی در میدان عمل به شعار اقتصا مقاومتی خوش درخشیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با بیان اینکه یکی از بخش‌هایی که دشمن از ابتدای انقلاب تاکنون به‌صورت گسترده علیه ملت ایران فشار وارد کرده، موضوع اقتصاد بوده است گفت: مقام معظم رهبری برای اینکه اثر این فشارها بر مردم کاهش پیدا کند نظریه اقتصادمقاومتی را مطرح کرده و به مسئولان و مردم سفارش همیشگی دارند که به دنبال ترویج این موضوع باشند.

وی افزود: گام برداشتن در راستای عمل به اقتصاد مقاومتی و اجرایی ساختن این امر مهم، نیازمند بینش و روحیه ای انقلابی، مشابه سال های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی است، که مردم با روحیه جهادی اقدام به تاسیس نهادهای انقلابی کردند و امروز نیز کشور نیازمند نهادسازی های مقاومتی در اقتصاد است.

مهدی کاشفی با اشاره به تلاش های بسیج سازندگی در جهت عمل به شعار اقتصاد مقاومتی افزود: طرح های مختلف در این سازمان نظیر دهکده اقتصاد مقاومتی پیامبر اعظم (ص) نمونه ای از تلاش های بسیج سازندگی در این راستا است.

وی با اشاره به برداشت 70 تن ذرت از مزرعه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی استان در جنوب شهر سمنان در روزهای گذشته تصریح کرد: تلاش عملی بسیج سازندگی در حوزه استفاده از فرصت های در واقع حضور در میدان اقتصاد مقاومتی با همه توان است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان افزود: اقتصاد مقاومتی چشم اندازی کلان به اقتصاد نظام اسلامی دارد که باید به الگویی کارآمد برای جهان اسلام در عمل تبدیل شده و زمینه ساز تشکیل تمدن بزرگ اسلامی گردد.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.