چهارشنبه 1400/06/17 - 07:52 semnan-admin
سمنان

تحقق جهش تولید تنها در سایه کار جهادی امکان پذیر است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با بیان اینکه  جهش تولید یکی از مهم‌ترین شعارهایی که باید به آن جامه عمل پوشاند  گفت: تحقق شعار جهش تولید در گرو کار جهادی و انقلابی است

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان با اشاره به تلاش های مجموعه بسیج و سپاه استان جهت بازدید و رفع موانع تولید از واحدهای مختلف در استان تصریح کرد: به منظور رفع موانع تولید در تلاش هستیم حلقه وصل دستگاه های مختلف در سطح استان باشیم تا گره ای از مشکلات صنعت  باز کنیم.

وی با بیان اینکه جنس سپاه از مردم است و همراه بودن با مردم را برای خود افتخار می دانیم افزود:  برای رفع مشکلات اقتصادی هموطنان‌ و رونق تولید حداکثری در کشور، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

مهدی کاشفی با بیان اینکه جهش تولید آثار مختلفی دارد که در بعد اقتصادی مهمترین آن‌ها خودکفایی صادرات تامین مصارف داخلی و ارزآوری است افزود: جهش تولید در بعد روانی، عزت ملی اعتماد به نفس و به دنبال آن اعتماد اسلامی و وحدت  را به ارمغان خواهد آورد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان تصریح کرد: رونق و جهش تولید زیربنای حل بسیاری از مشکلات کشور است و می‌تواند کشور را در مسیر و ریل گذاری پیشرفت و توسعه قرار دهد.
 

وی با تاکید بر اینکه ایجاد جهش اقتصادی شدنی است فقط کمی اراده و ایمان می خواهد، افزود: با وجود مدیران کارآمد و دارای روحیه جهادی و تفکر بسیجی غلبه بر مسائلی مانند تورم، گرانی، بیکاری،و ...  امری شدنی است و به کارگیری منابع غنی کشور نیازمند تدبیر همین مدیران است.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)