شنبه 1400/04/19 - 10:07 semnan-admin
سمنان

تحقق باور «ما می‌توانیم» به همت بسیج سازندگی در همه عرصه ها

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان با بیان اینکه تحقق شعار ما می توانیم تنها با تفکر و کار جهادی امکان پذیر است گفت: پیشرفت و سازندگی و توسعه اقتصادی در مسیر گام دوم انقلاب  بدون تردید با مدیریت جهادی  امکان پذیر می شود.

مهدی کاشفی افزود: بسیج سازندگی یکی از موثرترین عوامل در مسیر استقرار اقتصاد مقاومتی و هنر اقتصادی نهاد مقدس سازمان بسیج مستضعفین است که راهبرد پایدار خود را ترجمان اقتصادی " ما می توانیم"  در گام دوم  قرار داده است.

وی با اشاره به تلاش نیروهای این سازمان در جهت عمل به شعار راهبردی اقتصاد مقاومتی در دهکده پیامبر اعظم (ص) در جنوب شهرستان سمنان افزود: واحد تولید کشت هیدروپونیک در مجموعه دهکده پیامبر اعظم (ص)  در حال ساخت و بهره برداری است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان  با بیان اینکه این مجموعه در 130 متر مربع مساحت در حال ساخت است تصریح کرد: اجرای دیوار با بلوک سفالی، عایق بندی سقف با اصول نوین و استفاده از اسکلت فلزی مقاوم و بر اساس اصول مهندسی روز از ویژگی های بارز این مجموعه است.

وی با اشاره به مشکل کمبود علوفه دام در بین دامداران و لزوم رفتن به سمت استفاده از علوفه های با کشت جایگزین و پر بازده مانند کشت هیدروپونیک افزود: هیدروپونیک یا «آب‌کشت» یکی از روش‌های نوین است که می‌توان هر محصول کشاورزی را بدون توجه به اقلیم و نوع خاک تولید کرد.

مهدی کاشفی با بیان اینکه مجموعه دهکده اقتصاد مقاومتی پیامبر اعظم (ص) متعلق به بسیج سازندگی سپاه استان یک مجموعه عظیم از عمل به شعار اقتصاد مقاومتی بوده است افزود: در فرهنگ بسیج سازندگی رونق تولید و اشتغال در مسیر استقرار اقتصاد مقاومتی و در واقع جهاد اقتصادی محسوب می شود .

وی افزود: اقتصاد مقاومتی برای اینکه استقرار یابد ابتدا باید به شکل باور درونی و مطلوبیت ذهنی درآید و نهادینه شدن تفکر جهادی نقطه شروع این راه است.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)