چهارشنبه 1400/04/09 - 14:44 semnan-admin
بسیج سازندگی استان سمنان؛

توزیع بیش از 15 میلیون بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان در سال 99

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 15 میلیون بسته کمک معیشتی در کشور در بین نیازمندان توزیع شده است افزود: بیش از 5280 زندانی جرایم غیر عمد به واسطه کمک های گروه های مختلف مردم و خیرین در سال گذشته از زندان ها آزاد شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ سردار محمد  زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در گردهمایی جهادگران، تسهلیگران صندوق های قرض الحسنه و مجامع جهادی این سازمان در سمنان گفت: نظام جمهوری اسلامی با پشتوانه مردمی به پیروزی رسید و امروز وظیفه ی ما حراست از این نظام اللهی است.

وی با بیان اینکه جهادگران، تسهلیگران و نیروهای بسیج سازندگی موتور محرک محرومیت زدایی در هر منطقه هستند افزود:  اولین رسالت نیروهای بسیج سازندگی محرومیت زدایی و امید بخشی در جامعه است.

سردار زهرایی با اشاره به اجرای چندین مرحله از رزمایش مواسات و کمک مومنانه در کشور تصریح کرد: تمام این نهضت به پشتوانه کمک های مردمی بوده و این مشارکت جلوه ای از انقلابی گری بود.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 15 میلیون بسته کمک معیشتی در کشور در بین نیازمندان توزیع شده است افزود: بیش از 5280 زندانی جرایم غیر عمد به واسطه کمک های گروه های مختلف مردم و خیرین در سال گذشته از زندان ها آزاد شده اند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور افزود: مشارکت گروه های جهادی در دوران شیوع کرونا در طرح شهید سلیمانی، تولید ماسک، تغسیل و تدفین اموات کرونایی و ... چشمگیر بوده است.

وی افزود: هدف اصلی ما نهادینه کردن تفکر جهادی در جامعه بوده و این سازمان از همه توان و ظرفیت برای خدمت به مردم تا دور ترین مناطق نیز استفاده خواهد کرد.

سردار زهرایی با بیان اینکه استقرار نظام جمهوری اسلامی نتیجه ایستادگی مردم پای آرمان های امام راحل بوده است افزود: خدا محوری در مردم و مشارکت آنها در همه زمینه ها دو محور اصلی این پیروزی ها بوده است.

وی با بیان اینکه جهادگران و تسهیلگران در واقع حلقه واسطی  در بین مردم و مسئولین هستند افزود: امید آفرنی و جلب اعتماد عمومی باید نتیجه کار این واسطه ها باشد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور افزود: پارادایم حاکم بر انقلاب اسلامی خدمتگذاری بوده و همه ما خادمان این مردم هستیم.

سردار زهرایی با تاکید بر پرهیز از موازی کار و استمرار خدمت به مردم افزود: بزگترین افتخار یک جهادگر از خودگذشتگی و خودسازی است.

وی با بیان اینکه نیاز است پیوند بین صندوق های قرض الحسنه و گروه های جهادی با مساجد و پایگاه های مقاومت در محلات مستحکم تر شود افزود: صندوق های قرض الحسنه بسیج سازندگی بستر ساز بانکداری اسلامی و راهکاری برای حل مشکلات هر منطقه به دست خوده مردم است.

سردار زهرایی با بیان اینکه نیاز است گفتمان و تفکر جهادی در بین مردم جامعه نهادینه شود تصریح کرد: مردم پایگی و کادر سازی در گروه های جهادی و صندوق ها باید در اولویت کار قرار گیرد.

در پایان این همایش از جمعی از نمونه های بسیج سازندگی، گروه های جهادی و صندوق های قرض الحسنه استان تقدیر شد.

   

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)