سه شنبه 1400/04/08 - 07:29 semnan-admin
سمنان

تشکیل 430 صندوق قرض الحسنه و 38 شرکت تعاونی به واسطه بسیج سازندگی در استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان به همراه حسین فغانی مدیر صندوق های قرض الحسنه این سازمان به منظور افزایش همکاری های چند جانبه با مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان دیدار کردند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان در این جلسه با بیان اینکه ماهیت تشکیل صندوق های قرض الحسنه در نقاط مختلف استان در واقع تشکیل شرکت های تعاونی و ایجاد کارگاه های تولیدی و اشتغال زا است گفت: گسترش این صندوق ها کمک زیادی به رونق تولید و اشتغال در استان خواهد کرد.

وی با اشاره به خدمات مختلف گروه های جهادی در نقاط مختلف استان و بخصوص در مناطق محروم تصریح کرد: حمایت از گروه های جهادی و شناسایی نقاط محروم و نیازمند کمک در استان جهت حضور گروه های جهادی راهکاری مهم جهت تسریع در امر محرومیت زدایی می باشد.

مهدی کاشفی با تقدیر از تلاش های بانک قرض الحسنه رسالت استان در حمایت از صندوق های قرض الحسنه و بحث محرومیت زدایی در استان افزود: افزایش همکاری های چند جانبه باعث بهبود وضعیت خدمات رسانی در ابعاد  مختلف به مردم خوهد شد.

مدیر صندوق های قرض الحسنه سازمان بسیج سازندگی استان نیز در این جلسه با اشاره به تشکیل 430 صندوق قرض الحسنه در استان گفت: 38 شرکت تعاونی به واسطه همین صندوق های قرض الحسنه در نقاط مختلفی از استان تشکیل شده است.

وی با بیان تاکید بر لزوم حمایت های همه جانبه از صندوق های قرض الحسنه در جهت بهبود اوضاع تولید در استان افزود: یکی از اولویت های بسیج سازندگی در سال جاری توسعه این صندوق ها و ایجاد کارگاه های تولیدی در مناطق مختلف و بخصوص مناطق محروم استان است.

ادب مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان نیز با اعلام آمادگی و حمایت از صندوق های قرض الحسنه و حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان تصریح کرد: اهداف دو مجموعه هم راستا و در جهت محرومیت زدایی بوده و نیاز است از همه ظرفیت ها برای تحقق این مهم استفاده شود.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)