پنجشنبه 1400/01/26 - 08:25 semnan-admin
سمنان

توزیع بیش از 2500 بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با اشاره به مشکلات اقتصادی و لزوم دستگیری از نیازمندان گفت: ماه رمضان فرصت خوبی برای افزایش کمک ها و  رسیدگی به نیازمندان است.

وی با بیان اینکه در هفته جاری بیش از 2500 بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان استان توزیع شده است افزود: بسته های کمک معیشتی تهیه شده به همت خیرین، گروه های جهادی، پایگاه های بسیج، سپاه های نواحی مختلف استان، بسیج سازندگی نواحی، اقشار مختلف بسیج و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تهیه و در بین نیازمندان توزیع شده است.

مهدی کاشفی با بیان اینکه ارزش هر بسته کمک معیشتی بیش از 400 هزار تومان بوده است تصریح کرد: هر بسته شامل 10 قلم کالای اساسی خوراکی نظیر برنج، روغن، مرغ و ... بوده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان افزود: محرومیت زدایی تنها با کار جهادی امکان پذیر بوده و هدف این قرارگاه نیز تشکیل جبهه خدمت رسان برای دستگیری از نیازمندان و رسیدگی به مناطق محروم در استان است.

وی با اشاره به لزوم  ورود همه دستگاه ها و نهادهای ذیربط به موضوع کمک به نیازمندان در استان افزود: تفکر جهادی و کمک به قشر آسیب پذیر باید در جامعه نهادینه گردد.

مهدی کاشفی افزود: روند تهیه و توزیع بسته های معیشتی و کمک به نیازمندان در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه مربوط به زمان و مناسبت خاصی نبوده و این روند در ماه مبارک رمضان شدت نیز خواهد گرفت .