شنبه 1400/01/14 - 11:02 semnan-admin
سمنان

یک هزار دانش آموز نیازمند در استان از تبلت برخودار شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان گفت: هدف نهایی قرارگاه محرومیت زدایی  توجه به نیازمندان و محرومان و تربیت نیروهای انقلابی در عرصه های مختلف برای توانمندی آنها است.

مهدی کاشفی با بیان اینکه مهمترین هدف این قرارگاه محرومیت‌ زدایی با استفاده از به کارگیری همه ظرفیت ها و توان و همچنین اجرای گفتمان انقلاب اسلامی است گفت: مدیریت جهادی، انعطاف پذیری و حضور انقلابی در عرصه های مختلف رمز پیروزی نیروی مقاومت بسیج است.

مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان افزود: در رزمایش کمک مومنانه ظرفیت ها ایجاد شده که به دنبال آن انگیزه نیز در مردم ایجاد و حماسه ای بزرگ خلق شد، همین امر این رزمایش را از ایده به یک جریان تبدیل کرده است.

وی افزود:  با توجه به شرایط  کشور و آموزش مجازی برای دانش‌آموزان بخشی از جامعه با مشکل روبرو شدند، که هدف قرارگاه محرومیت زدایی حل این مشکل برای دانش آموزان نیازمند بوده است.

مهدی کاشفی تصریح کرد: در سال 99 بیش از 1000 عدد تبلت در بین دانش آموزان نیازمند استان در مناطق محروم، روستایی و مناطق کم برخوردار توزیع شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان افزود: ارزش این تعداد تبلت بیش از 4 میلیارد تومان بوده که توسط سپاه، بسیج سازندگی، بسیج اصناف، بسیج ادارات و سایر اقشار مختلف بسیج و خیرین و دستگاه های اجرایی ذیربط تامین و اهدا شده است.

وی افزود: امروز سپاه و قرارگاه محرومیت زدایی اولویت‌های اصلی کشور را برای خود به یک ماموریت و رسالت مهم تبدیل کرده است و چشم اندازعالی بسیج  تشکیل جبهه‌های خدمت رسانی و محرومیت زدایی است.