چهارشنبه 1399/11/08 - 08:25 semnan-admin
سمنان

محرومیت زدایی و دستگیری از نیازمندان در روستاها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان سمنان؛ مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان با بیان اینکه بسیج و سپاه خدمت مومنانه و محرومیت زدایی را از رسالت به ماموریت تبدیل کرده اند گفت: مهمترین هدف ما خدمت به مردم بخصوص در مناطق محروم و روستایی است.

وی افزود: ما به دنبال شناسایی و توانمندکردن جوانان انقلابی پای کار هستیم و پروژه‌های محرومیت‌زدایی و سازندگی ابزاری برای شناسایی جهادگران انقلابی به حساب می‌آیند.

مهدی کاشفی با اشاره به نهضت توزیع کمک های مومنانه در کشور افزود: در هفته گذشته 160 بسته معیشتی به همت سپاه ناحیه سه تهران بزرگ، بسیج سازندگی سپاه ناحیه گرمسار و حوزه علی ابن ابیطالب (ع) ایوانکی تهیه و توزیع شده است.

وی با بیان اینکه این بسته های مومنانه شامل اقلام ضروری زندگی، لوازم التحریر ، لباس و کفش بوده است افزود: این کمک ها در بین اهالی سه روستای چشمه نادی ، شور قاضی و جنت آباد ایوانکی توزیع شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان افزود: چشم انداز عالی قرارگاه محرومیت زدایی تشکیل جبهه‌های خدمت رسانی و محرومیت زدایی است که این جبهه در امتداد جبهه مقاومت است و در راستای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی حرکت می‌کند.